Meie tooted

Katted


Perforeeritud alumiiniumist ribad    hind 1m - 0.9eur

 

Polükarbonaat 4mm - 1lehed ( suurus 2,1 х 6м )   Hind 60 eurot

Polükarbonaat 6mm - 1lehed ( suurus 2,1 х 6м )   Hind 90 eurot

Kasvuhoonete kate polükarbonaadist

Suurepärane kate kasvuhoonete ning talveaedade jaoks on polükarbonaat. Polükarbonaadist kasvuhooned on ideaalsed soojusisolatsiooni, valguse läbilaskuvuse ja vastupidavuse poolest. Samuti on polükarbonaadist võimalik ehitada selliseid konstruktsioone, mis oleksid vastupidavad maksimaalsetele tuule ja lume koormustele. Karkass valmistatakse tsingitud terasest paksusega 0,8 mm. Selline kasvuhoone ei nõua vundamenti.

Materjal toodetakse õõnsate paneelide kujul paksusega alates 4 mm, laiusega 2100 mm . Kihtidevaheline õhukiht tagab hea soojusisolatsiooni,  jäigad ribid annavad aga konstruktsioonile vastupidavuse oluliste koormuste korral. Polükarbonaat paigaldatakse rangelt kindla poolega väljapoole. Polükarbonaadiga kaetava kasvuhoone paigaldamise juhis on komplektis.

Isegi kõige peenemad paneelid (4mm) on oluliselt paremad soojusisolatsiooni poolest, kui tavaline klaas. Selle näitaja poolest võrreldakse polükarbonaati  klaasplastiga, mille soojuspidavus on neli korda kõrgem kui klaasil. Antud materjali valguse läbilaskevõime on samuti piisavalt kõrge — kuni 82%.

Polükarbonaadi löögikindlus on klaasist 200 korda kõrgem. Antud materjali veel üheks kasulikuks omaduseks on kõrge soojakindlus (ekspluatatsiooni tingimused ei sõltu temperatuuri kõikumistest; materjal on võimeline kannatama jahenemist kuni -50°C ning kuumutamist kuni +120°C). Seetõttu polükarbonaadist kasvuhoonete katet ei pea talveks ära võtma, mis on väga mugav.

Katteloor

Kaitseb liigse UV-kiirguse eest. Valget katet kasutatakse pärast külvamist või mistahes ebasobiva temperatuuri korral. AGROSPEED katteid kasutatakse peamiselt põllumajanduses ning aianduses (puuviljade ning köögiviljade kasvatamiseks), lisaks ka metsanduses ning näiteks orhideede kasvatamisel (katteloori kasutamine kiirendab taimede kasvamist). AGROSPEED katte struktuur võimaldab õhul ning veel pääseda taimedeni, kuid takistab liigse UV-kiirguse jõudmist taimedeni. Katte all olevad taimed kasvavad ühtlasemalt ning lopsakamaks, viljad valmivad varem ning taimede maapealne osa on elujõulisem. Kaitseb noori taimi kevadise liigtugeva päikesekiirguse ning öökülmade eest. Lisaks kaitsevad katted lindude, näriliste ning tugeva vihma eest. Kate asetatakse otse taimede või seemnete peale, kuid see ei tohi takistada taimede kasvamist – katteloor tuleb asetada piisavalt lõdvalt, kuid äärtest tuleb kate tugevalt kinnitada. Taimede kastmine toimub otse läbi katteloori, mis on vett läbilaskev.